Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2008 roku. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży tapet ściennych. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają pozytywne komentarze.

Twoja satysfakcja jest najważniejsza

Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat. 

Stawiamy na wiedzę i pasję

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają się na sprzedawanych tapetach ściennych. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszą infolinią, napisz email lub porozmawiaj z doradcą w salonie. Chętnie pomożemy Ci wybrać tapety ścienne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy szeroki wybór i najlepsze ceny

Znajdziesz u nas szeroką gamę tapet ściennych, którą nieustannie poszerzamy o kolejne nowości. Regularnie przygotowujemy także przedsprzedaże i promocje.

Dane firmy

tapety.pro Sylwia Budek

46-300 Łomnica ul. Józefa Lompy 27

NIP 576-140-60-20 Regon 532141792

Konto bankowe

55 1050 1171 1000 0092 6361 3722

ING BANK ŚLĄSKI O/Olesno

Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówienie,
dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru.

Witryna stworzona na platformie